pozvání na besedu

20. dubna 2015 v 19:40 | Helena |  KSČM
Zajímá vás politika, ekonomie nebo prostě jen naše budoucnost? Pak máte jedinečnou možnost seznámit se s názory několika vynikajících odborníků, ekonomky Doc. Ing. Ilony Švihlíkové, PhD., zahraničně politického analytika PhDr. Josefa Skály, CSc., politologa Prof. PhDr. Oskara Krejčího, CSc., a psychiatra a politika MUDr. Ivana Davida, CSc., a to přímo v krajském městě Vysočiny. Zítra od 16.30 proběhne beseda s nimi v budově bývalého okresního úřadu Tolstého 15, zajímavé je už samo ústřední réma "Krize a možná východiska". Mimo jiné Ilona Švihlíková představí svoji knihu "Přelom", kterou bude možné na akci zakoupit. Jak znám jihlaváky, sejde se nás na přednášce pár, což je škoda, protože všichni jmenovaní umí mluvit hodně zajímavě a stojí za to vypravit se je poslechnout kamkoliv, takže je hloupost nezúčastnit se, když přijedou sem k nám. Rozhodně doporučuji, abyste si na tuhle akci čas udělali, nebudete litovat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 míra míra | 23. dubna 2015 v 7:20 | Reagovat

Dobrý den, zeptala jste se  MUDr. Ivana Davida CSc. místopředsedu správní rady Nadace Svébyt na budoucnost brtnického zámku?

2 helena-vrzalova helena-vrzalova | 24. dubna 2015 v 7:04 | Reagovat

[1]: Á, další přezdívka - už čtvrtá, jestli dobře počítám, že? Nebylo by lepší promluvit si s Dr. Davidem jako předseda správní rady Zámek Brtnice o.p.s., vzhledem k investicím realizovaným touto společností?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama