OV Jihlava - únor

22. února 2017 v 14:50 | Helena |  KSČM
Únorové zasedání okresního výboru především zhodnotilo nominační konferenci, konanou 26. ledna. Předseda Pavel Kalabus poděkoval všem organizátorům i účastníkům za kvalitní přípravu a klidný průběh, konstatoval, že konference splnila účel a připravila návrh kandidátů za okres Jihlava pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Krajský výbor na svém jednání 20. 2. zpracuje doporučení kompletního pořadí kandidátů dle nominací z jednotlivých okresů - v první pětici by měli být (v abecedním pořadí): Karel Dvořák (Havl. Brod), Ing. Pavel Kováčik (Třebíč), Roman Ondrušek (Pelhřimov), Kamil Vejvoda (Žďár n. Sáz.) a Mgr. Helena Vrzalová (Jihlava). Krajský výbor zároveň schválí plán předvolební kampaně.
V další části programu Pavel Kalabus podal informaci z jednání krajského výkonného výboru, které proběhlo 16. února. Nejpodstatnějšími body bylo vyjádření podpory Pavlu Kováčikovi na pozici lídra kandidátky pro volby do sněmovny a rezignace krajského předsedy komise mládeže - na tuto pozici je navrhován mladý jihlavský zastupitel Pavel František Daněk.
V plném proudu jsou přípravy setkání občanů pod hradem Roštejn, realizační tým navštívil fotbalové hřiště v obci Růžená a přímo na místě domluvil s místním fotbalovým klubem konkrétní podmínky spolupráce. Krom plochy jako takové je součástí pronájmu velký stan se stoly a lavicemi pro 150 osob, krytá tribuna pro 50 návštěvníků, bufet vč. kompletního vybavení, toalety, šatna, klubovna, ohniště s dostatečnou zásobou dřeva a venkovní plynový gril. V případě potřeby lze zapůjčit zahradní lavice nebo menší stany. V celodenním programu vystoupí skupiny Mustafo a JCS Salavice, třešťský oddíl aerobiku a v jednání jsou další účinkující. Pro děti budou připraveny hry a soutěže, které zajistí brtnická základní organizace, dva skákací hrady, a po celý den bude možné si koupit něco pěkného ve stáncích soukromých prodejců. Bohaté občerstvení připraví komunisté z Nížkova, děti si navíc budou moci samy opéct buřtík u táboráku. Zkrátka je už teď, nač se těšit!
Nejdřív jsou ale samozřejmě před námi již tradiční oslavy Mezinárodního dne žen. Kam se můžete vypravit?
· 4. 3. Telč 1500 hraje p. Kernstock
host Ing. Ladislav Vejmělek
· 5. 3. Brtnice 1500 hraje Mustafo, občerstvení, květiny, dárečky pro dámy
· 8. 3. Třešť 1400 hraje Seniorka, kulturní program, občerstvení, dárečky
hosté Pavel Kalabus a Mgr. Helena Vrzalová
· 9. 3. Jihlava 1400 harmonika, občerstvení
host Ing. Pavel Šlechtický
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama