novinky z Brtnice

22. března 2017 v 15:50 | Helena |  KSČM
Supeeer! Nevím, jak líp vyjádřit události v brtnické základní organizaci za první tři měsíce roku 2017. Především se naše řady rozrostly o dvě nové členky, které se rozhodly vstoupit do KSČM, což je velké povzbuzení. Na našich akcích se podílí samozřejmě mnohem víc lidí, než jen členská základna, pravidelně se zapojují rodinní příslušníci, kamarádi a sympatizanti, bez nichž bychom se určitě neobešli, ale přece jen je dobré vědět, že je stále víc těch, kdo se nebojí nosit nálepku "komunista". A že to není vždycky snadné, to asi není potřeba říkat … Hani, Mončo, vítejte!
Velkým úspěchem a oceněním práce ZO KSČM Brtnice je přijetí místopředsedy Josefa Jordána do okresního výboru Jihlava, ve kterém už tak máme dva zástupce. Dostali jsme se na roveň Třeště, kde je silná, téměř stočlenná organizace, přitom Telč nebo Polná jsou zastoupeny jedním členem. Pepa bude rozhodně nejen posilou okresního týmu, ale taky dobrým reprezentantem Brtnice, o tom už svojí prací přesvědčil v uplynulých více než dvou letech mnohokrát. Má skvělé nápady, spoustu energie a potřebnou dávku nadhledu.
Do třetice - krajské zastupitelstvo a rada už zvolili své poradní orgány, Brtnice přitom nezůstala mezi nominanty KSČM ošizena. Já jsem se stala předsedkyní kontrolního výboru, jako nestraník dostal již druhé volební období příležitost v komisi pro zdravotnictví PharmDr. Miloslav Vrzal, který už je v krajském měřítku respektovaným odborníkem nejen v otázkách činnosti lékáren, a ve dvou grantových komisích zaměřených na informační technologie nově zasedne Josef Jordán.
Čerstvou novinkou je mé umístění na druhé pozici kandidátky do Poslanecké sněmovny PČR za lídrem Pavlem Kováčikem. Toho, mimochodem, letos uvítáme v Brtnici, kde se chystá zúčastnit některé z připravovaných akcí, ale vzhledem k podzimním volbám zavítá i na samostatnou besedu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama