Fotogalerie

civil

14. srpna 2014 v 23:46 | Helena
Ne všude se ale kroj nebo uniforma hodí, občas je potřeba vypadat i civilně. Na schůzích bych asi s nalepeným nosem budila zděšení a při výlepu plakátů by mi historické šaty překážely… Tak si občas vypomůžu alespoň nějakou tou maličkostí - a nejkouzelnějším doplňkem je vždycky Ketynka.(Pro zobrazení více fotek klikněte na "Celý článek")

kostýmy

14. srpna 2014 v 23:26 | Helena
Velkou slabost mám (asi jako každá žena) pro nejrůznější převleky. V tomhle směru jsem si užila svoje v rámci Dne pro starou Brtnici, každoroční akci, kterou jsem vymyslela a několik prvních let organizovala. Taky je to asi to jediné, co po mně ve městě zůstane, historické slavnosti se chytly a pokračují i beze mě, jsou stále populárnější, takže už předčily i tradiční brtnickou pouť. V kostýmech panošů vyrážíme pro změnu rok co rok s třešťským klubem agility na Martinskou jizdu, sluší to i našim pejsanům :-) Ale k zahození nejsou ani "čarodějnice", co říkáte?(Pro zobrazení více fotek klikněte na "Celý článek")

na akcích KSČM

14. srpna 2014 v 23:14 | Helena
Na stranických akcích se vyskytuji občas jako návštěvník, tu a tam coby host, ale nejčastěji mě najdete mezi organizátory. Nejvíc mě baví připravovat soutěže, hry, tombolu a když ještě dostanu do ruky mikrofon, jsem dokonale blažená :-)(Pro zobrazení více fotek klikněte na "Celý článek")

 
 

Reklama
Reklama